Προγραμμα-Αποτελεσματα 4on4

Α Όμιλος

 

Αγωνιστική 1η

Lazers – Aladalon
Ορισμός: Σάββατο 24/10, 21:00, Στ. Βενέτης
Ο αγώνας: 0-2 (14-22, 5-16)

Lazers: Γιαννούλης, Λυμπέρης, Καραμπατσακης, Καρακωστας, Δημητρουλάκης Σ., Δημητρουλάκης Μ.
Aladalon: Μιχαηλίδης Ι., Μιχαηλίδης Α., Μιχαηλίδης Π., Φιλιππαίος, Μαυριδης, Διαμαντόπουλος, Καλογερογιαννης

Oklaχώμα – Warriors Zografou
Ορισμός: Τρίτη 27/10, 22:00, Ραιδεστού
Ο αγώνας: 2-0 (25-21, 25-23)

Oklaχώμα: Παπαναστασίου, Τσάπαλος, Σαχινίδης, Βολτέας, Πετρόπουλος
Warriors Zografou: Μπαλαδημας, Βγενόπουλος, Κουτσικος, Λυρος, Χαροβας, Μωραΐτης

Αγωνιστική 2η

Lazers – Oklaχώμα
Ορισμός: Κυριακή 1/11, 14:15, Ζωφριά
Ο αγώνας: 1-2 (15-16, 18-14, 10-21)

Lazers: Γιαννουλης, Καρακωστας, Λυμπερης, Καραμπατσάκης, Δημητρουλακης
Oklaχώμα: Μουστάκη, Τσάπαλος, Τουνας Δ., Τουνας Γ.

Aladalon – Warriors Zografou
Ορισμός: Τετάρτη 16/12, 22:15, Ραιδεστού
Ο αγώνας: 2-0 (24-15, 25-15)

Aladalon: Μιχαηλίδης Ι., Μιχαηλίδης Α., Μιχαηλίδης Χ., Μαυρίδης, Φιλιππαίος
Warriors Zografou: Μπαλαδήμας, Κουτσικος, Λυρος, Βγενοπουλος, Χαροβας

Αγωνιστική 3η

Lazers – Warriors Zografou
Ορισμός: Τρίτη 17/11, 22:00, Ραιδεστού
Ο αγώνας: 2-1 (11-24, 25-15, 19-18)

Lazers: Καραμπατσάκης, Δημητρουλακης Σ., Δημητρουλακης Μ., Λυμπερης, Γιαννουλης, Καρακώστας
Warriors Zografou: Μπαλαδημας, Χαροβας, Κουτσικος, Βγενοπουλος, Μωραΐτης

Aladalon – Oklaχώμα
Ορισμός: Σάββατο 14/11, 20:30, Καλλιθέα
Ο αγώνας: 2-1 (24-29, 27-19, 26-20)

Aladalon: Μιχαηλίδης Ι., Μιχαηλίδης Χ., Μιχαηλίδης Α., Διαμαντόπουλος, Μαυρίδης
Oklaχώμα: Κατσαμακλης, Γεραμανης, Παπας, Πετροπουλος, Σαχινιδης

Αγωνιστική 4η

Lazers – Aladalon
Ορισμός: Δευτέρα 21/12, 21:00, Ραιδεστού
Ο αγώνας: 0-2 (κατοχυρώθηκε υπέρ των Aladalon)

Oklaχώμα – Warriors Zografou
Ορισμός: Τρίτη 1/12, 22:00, Ραιδεστού
Ο αγώνας: 2-0 (20-17, 26-24)

Oklaχώμα: Τσάπαλος, Γεραμανης, Καλοπητας, Πετρόπουλος
Warriors Zografou: Χαροβας, Λυρος, Κουτσικος, Μωραΐτης, Βγενοπουλος, Μπαλαδημος, Σωληναρέας

Αγωνιστική 5η

Lazers – Oklaχώμα
Ορισμός: Σάββατο 7/11, 22:15, Ζωφριά
Ο αγώνας: 0-2 (12-26, 22-30)

Lazers: Δημητρουλάκης Σ., Δημητρουλάκης Μ., Γιαννουλης, Καραμπατσακης, Λυμπερης, Καρακωστας
Oklaχώμα: Χρηστιας, Βολτέας, Κατσαμακλης, Τσαπαλος, Μουστακη

Aladalon – Warriors Zografou
Ορισμός: Τρίτη 22/12, 22:00, Ραιδεστού
Ο αγώνας: 2-0 (κατοχυρώθηκε υπέρ των Aladalon)

Αγωνιστική 6η

Lazers – Warriors Zografou
Ορισμός: Σάββατο 19/12, 20:30, Καλλιθέα
Ο αγώνας: 0-2 (κατοχυρώθηκε υπέρ των Warriors Zografou)

Aladalon – Oklaχώμα
Ορισμός: Δευτέρα 21/12, 22:30, Ραιδεστού
Ο αγώνας: 2-0 (22-20, 23-17)

Aladalon: Διαμαντόπουλος, Μιχαηλίδης Χ., Μαυρίδης Ν., Καλογερογιαννης, Μιχαηλιδης Ι.
Oklaχώμα: Γεραμανης, Καλοπητας, Μαντζαρης, Κατσαμακλης

Β Όμιλος

 

Αγωνιστική 1η

Μπασκετοπαρέα – Jugermasters
Ορισμός: Τετάρτη 21/10, 22:00, Ραιδεστού
Ο αγώνας: 2-0 (11-9, 26-19)

Μπασκετοπαρέα: Θεοχαρης, Χαρατσαρης, Κελαϊδης, Φουνταδακης
Jugermasters: Σταυρόπουλος, Λαγανας, Τριδημας, Ρουβαλης

Φούρια Μπόχα – Giants
Ορισμός: Τετάρτη 21/10, 22:00, Ραιδεστού
Ο αγώνας: 0-2 (13-21, 10-30)

Φούρια Μπόχα: Πανόπουλος, Φορτωσης, Μπεκος, Κουτουλας, Μαρκακης, Βαρβαριγος
Giants: Αντωνιαδης, Λαυρανος, Ησαΐας, Μυλωνας, Τσιακατουρας

Αγωνιστική 2η

Μπασκετοπαρέα – Giants
Ορισμός: Κυριακή 8/11, 17:15, Στ. Βενέτης
Ο αγώνας: 1-2 (18-17, 25-26, 7-20)

Μπασκετοπαρέα: Χαρατσαρης, Σχοινας, Θεοχαρης, Γιαχος, Φουνταδακης, Κελαϊδης
Giants: Αντωνιαδης, Ησαΐας, Μυλωνας, Τσιακατουρας, Λαυρανος, Ιωνας

Φούρια Μπόχα – Jugermasters
Ορισμός: Κυριακή 8/11, 17:15, Στ. Βενέτης
Ο αγώνας: 0-2 (11-25, 21-26)

Φούρια Μποχα: Μαυροειδής, Βαρβαρίγος, Πολυχρονόπουλος, Μαρακακης
Jugermasters: Τριδημας, Σταυροπουλος, Λαγανας, Ρουβαλης, Ηλιοπουλος

Αγωνιστική 3η

Μπασκετοπαρέα – Φούρια Μπόχα
Ορισμός: Κυριακή 1/11, 14:15, Ζωφριά
Ο αγώνας: 2-0 (30-28, 31-21)

Μπασκετοπαρέα: Σχοινας, Κελαϊδης, Φουνταδακης, Χαρατσαρης, Γιαχος
Φούρια Μπόχα: Μαρκακης, Κουτουλας, Βαρβαριγος, Πολυχρονοπουλος, Κατσαρογιαννης, Καρακικλας, Πανόπουλος, Παπαδόπουλος

Giants – Jugermasters
Ορισμός: Κυριακή 1/11, 19:30, Αγ. Νικόλαος
Ο αγώνας: 2-0 (17-15, 31-15)

Giants: Αντωνιάδης, Μυλωνάς, Τσιακατουρας, Ησαΐας, Λαυρανος
Jugermasters: Τριδημας, Λαγανας, Σταυροπουλος, Ρουβαλης

Αγωνιστική 4η

Μπασκετοπαρέα – Jugermasters
Ορισμός: Σάββατο 14/11, 20:30, Καλλιθέα
Ο αγώνας: 2-0 (κατοχυρώθηκε υπέρ της Μπασκετοπαρέας λόγω μη προσέλευσης των Jugermasters)

Μπασκετοπαρέα: Χαρατσαρης, Κελαϊδης, Γιαχος, Σχοινας, Θεοχάρης
Jugermasters: –

Φούρια Μπόχα – Giants
Ορισμός: Τρίτη 17/11, 22:00, Ραιδεστού
Ο αγώνας: 0-2 (14-23, 23-31)

Φούρια Μπόχα: Βαρβαριγος, Μαρκακης, Αντωνατος
Giants: Αντωνιάδης, Τσιακατουρας, Ιωνας, Μυλωνας, Λαβρανος

Αγωνιστική 5η

Μπασκετοπαρέα – Giants
Ορισμός: Τετάρτη 16/12, 22:15, Ραιδεστού
Ο αγώνας: 2-1 (20-17, 13-18, 29-21)

Μπασκετοπαρέα: Χαρατσαρης, Σχοινας, Φουνταδακης, Ναξιωτης
Giants: Αντωνιάδης, Μυλωνας, Λαβρανος, Τσιακατουρας, Ιωνας

Φούρια Μπόχα – Jugermasters
Ορισμός: Τρίτη 1/12, 22:00, Ραιδεστού
Ο αγώνας: 2-0 (κατοχυρώθηκε υπέρ της Φούρια Μπόχα λόγω μη προσέλευσης των Jugermasters)

Φούρια Μπόχα: Κουτουλας, Αντωνατος, Μαρκακης, Μαυροειδης, Φορτωσης
Jugermasters: –

Αγωνιστική 6η

Μπασκετοπαρέα – Φούρια Μπόχα
Ορισμός: Δευτέρα 21/12, 21:00, Ραιδεστού
Ο αγώνας: 2-0 (κατοχυρώθηκε υπέρ της Μπασκετοπαρέας)

Giants – Jugermasters
Ορισμός: –
Ο αγώνας: 2-0 (Ο αγώνας κατωχυρώθηκε στους Giants λόγω μη προσέλευσης των Jugermasters)

Ημιτελικά

Aladalon – Μπασκετοπαρέα 2-0

1ος αγώνας
Ορισμός: Σάββατο 23/1, 21:30, Καλλιθέα
Το ματς: 2-1 (18-20, 19-18, 24-20)

Aladalon: Μιχαηλίδης, Μιχαηλίδης, Φιλιππαίος, Μαυρίδης, Καλογερογιαννης
Μπασκετοπαρέα: Χαρατσαρης, Σχοινας, Κελαϊδης, Φουνταδακης, Γιαχος, Μπιλιας

2ος αγώνας
Ορισμός: Σάββατο 6/2, 20:30, Καλλιθέα
Το ματς: 2-0 (23-16, 28-21)

Aladalon: Μιχαηλίδης Ι., Μιχαηλίδης Α., Μιχαηλίδης Χ., Μαυριδης, Καλογερογιαννης
Μπασκετοπαρέα: Καραχαλιος, Χαρατσαρης, Μπιλιας, Σχοινας, Φουνταδακης

Giants – Oklaχώμα 2-0

1ος αγώνας
Ορισμός: Σάββατο 23/1, 21:30, Καλλιθέα
Το ματς: 2-0 (ο αγώνας κατοχυρώθηκε στους Giants λόγω μη προσέλευσης της Oklaχώμα)

2ος αγώνας
Ορισμός: Σάββατο 6/2, 20:30, Καλλιθέα
Το ματς: 2-0 (18-14, 20-18)

Giants: Αντωνιάδης, Μυλωνας, Λαβρανος, Ησαϊας, Τσιακατουρας
Oklaχώμα: Γεραμανης, Κατσαμακλης, Μπουμπουκας, Καραγιαννης, Τετζερης

Τελικός

aladalon

Aladalon – Giants

Ορισμός: Σάββατο 27/1, 21:15, Στ. Βενέτης
Το ματς: 2-1 (25-15, 15-21, 25-22)
Aladalon: Μιχαηλίδης Ι., Μιχαηλίδης Α., Μιχαηλίδης Χ., Μαυρίδης, Φιλιππαίος, Καλογερογιαννης, Διαμαντόπουλος
Giants: Αντωνιάδης, Μυλωνας, Τσιακατουρας, Λαβρανος, Ησαΐας, Ιωνας

Πηγη

NO COMMENTS