Αναλυτικά το πρόγραμμα για την 1η αγωνιστική της Β Φάσης σε Α1, Dynamic League, Challenge League, Championship:

Α1

Α Όμιλος

Κυριακή 11/12
20:00, Ρεμπελιακός – C-Drifters (Αγ. Νικόλαος)
20:30, Zeppelin – Heat B.C. (Νήαρ Ηστ)
22:00, Γ.Α.Σ.Τ. – Alcoholics (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Β Όμιλος

Σάββατο 10/12
20:15, Nothing But Net – Ξεφτιλάιζερς (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Κυριακή 11/12
22:00, Foulareto B.C. – Miners (Νήαρ Ηστ)

Τετάρτη 14/12
21:00, Dirtus Bologna – Underdogs (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

LA Stripers – Ζαππατίστας – αναβολή

Γ Όμιλος

Κυριακή 11/12
21:45, Τιρινίνι – Undertakers (Σιπύλου)

Δευτέρα 12/12
22:15, ΔΑΣΟΣ – Vitex Άφοβος B.C. (Στ. Βενέτης)

Τετάρτη 14/12
22:30, Raptors – Χώματα (Αγ. Νικόλαος)

Πέμπτη 15/12
21:00, Στιγκιντριακοί – Ρούκουνες (Νήαρ Ηστ)


Dynamic League

Παρασκευή 9/12
21:10, Lazers B.C. – Κένταυροι (Πολυκλαδικό)

Σάββατο 10/12
20:30, Chicago Tools – Φωκιανός (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 11/12
20:30, Ερμής – Pick ‘n’ Troll (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
21:30, Κροκόδειλοι – West Side Rippers (Αγ. Νικόλαος)

Δευτέρα 12/12
22.30, Τριπόντιοι – Red-dicolo (Αγ. Νικόλαος)

Τετάρτη 14/12
22:30, Μπάσχετοι – Havana Rum (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Challenge League

Α Όμιλος

Σάββατο 10/12
21:45, Old Stars – Greek BB Mambas (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
21:45, Remal Madri – Gademians (Σιπύλου)

Τρίτη 13/12
22:30, Orlando Tragic – Catenazio B.C. (Ζωφριά)

Πέμπτη 15/12
22:00, KMC B.C. – Τεμπελέηκερς (Σιπύλου)

Β Όμιλος

Παρασκευή 9/12
22:30, Aladalon – Ήρεμη Δύναμη (Πολυκλαδικό)

Πέμπτη 15/12
21:00, Desperado – Makrino Rebound (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:30, B.C. Abla – Μπίρι Μπίρι (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:30, High Post – Τουβλέικερς (Νήαρ Ηστ)

Γ Όμιλος

Παρασκευή 9/12
22:30, Kallithea Pimps – Aces (Νήαρ Ηστ)

Σάββατο 10/12
22:00, Pigs – Butchers (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 11/12
18:30, Σουβλέηκερς – Los Rebels (Αγ. Νικόλαος)

Δευτέρα 12/12
21:30, ΟΜΕΚΟ – Angels (Σιπυλου)

Championship

Σάββατο 10/12
22:00, Buzzer Βγείτερ – Glory Road (Στ. Βενέτης)

Κυριακή 11/12
15:00, MyRema State Warriors – Paranormal Inactivity B.C. (Αγ. Νικόλαος)
19:00, The Saints – Δουρούτη (Νήαρ Ηστ)
19:00, Oklaχώμα Thunder – Έμπυροι B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
21:00, Σφυριά – Scavs (Πολυκλαδικό)
22:30, Buzzer Beeres – LA Hipsters (Πολυκλαδικό)

Athens Supergrungers – Θαλασσόλυκοι – αναβολή
Drafts – Thaferwparea B.C. – αναβολή

NO COMMENTS