Αναλυτικά το πρόγραμμα για την 2η αγωνιστική της Β Φάσης σε Α1, Dynamic League, Challenge League, Championship:

* Μετά τη διακοπή για τις γιορτές η αγωνιστική δράση θα ξεκινήσει στις 4/1/2017. Καλούνται οι ομάδες να στείλουν τα αιτήματά τους για την εβδομάδα 4/1-12/1 το αργότερο ως τις 28/12.

Α1

Α Όμιλος

Κυριακή 18/12
19:00, Zeppelin – Ρεμπελιακός (Νήαρ Ηστ)
19:00, Alcoholics – C-Drifters (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 22/12
21:00, Heat B.C. – Κουλουβάχατα (Νήαρ Ηστ)

Β Όμιλος

Σάββατο 17/12
19:30, Nothing But Net – LA Stripers (Ζωφριά)

Κυριακή 18/12
20:00, Foulareto B.C. – Underdogs (Αγ. Νικόλαος)
22:30, Miners – Ζαππατίστας (Πολυκλαδικό)

Πέμπτη 22/12
22:30, Ξεφτιλάιζερς – Dirtus Bologna (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Γ Όμιλος

Δευτέρα 19/12
22:30, ΔΑΣΟΣ – Τιρινίνι (Αγ. Νικόλαος)

Τετάρτη 21/12
21:45, Undertakers – Χώματα (Νήαρ Ηστ)

Πέμπτη 22/12
21:00, Raptors – Ρούκουνες (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:00, Vitex Άφοβος B.C. – Στιγκιντριακοί (Σιπύλου)

Dynamic League

Κυριακή 18/12
20:30, Κροκόδειλοι – Pick ‘n’ Troll (Νήαρ Ηστ)
21:00, West Side Rippers – Κένταυροι (Πολυκλαδικό)

Δευτέρα 19/12
21:00, Lazers B.C. – Havana Rum (Στ. Βενέτης)
22:30, Red-dicolo – Chicago Tools (Στ. Βενέτης)

Τετάρτη 21/12
22:30, Φωκιανός – Μπάσχετοι (Αγ. Νικόλαος)

Ερμής – Τριπόντιοι – αναβολή

Challenge League

Α Όμιλος

Παρασκευή 16/12
22:30, Orlando Tragic – Gademians (Αγ. Νικόλαος)

Κυριακή 18/12
19:30, Old Stars – KMC B.C. (Ζωφριά)
21:00, Catenazio B.C. – Τεμπελέηκερς (Ζωφριά)

Β Όμιλος

Σάββατο 17/12
19:30, Ήρεμη Δύναμη – Desperado (Αγ. Νικόλαος)

Τρίτη 20/12
22:30, Μπίρι Μπίρι – Τουβλέικερς (Ζωφριά)

Τετάρτη 21/12
21:00, Aladalon – High Post (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:30, B.C. Abla – Makrino Rebound (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Γ Όμιλος

Παρασκευή 16/12
22:30, Los Rebels – Pigs (Νήαρ Ηστ)

Σάββατο 17/12
18:00, Σουβλέηκερς – Aces (Αγ. Νικόλαος)

Κυριακή 18/12
20:30, Angels – Kallithea Pimps (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 22/12
22:30, ΟΜΕΚΟ – Pigs (Νήαρ Ηστ)

Championship

Σάββατο 17/12
20:00, Έμπυροι B.C. – Drafts (Σιπύλου)
20:30, Scavs – Athens Supergrungers (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 18/12
15:00, LA Hipsters – The Saints (Αγ. Νικόλαος)
16:30, Oklaχώμα Thunder – Paranormal Inactivity B.C. (Αγ. Νικόλαος)
21:45, Θαλασσόλυκοι – Buzzer Βγείτερ (Σιπύλου)

Τρίτη 20/12
22:15, Σφυριά – Δουρούτη (εκκρεμεί ορισμός γηπέδου)

Glory Road – MyRema State Warriors – αναβολή

NO COMMENTS