Το πρόγραμμα για την 3η αγωνιστική στην Α Φάση της λίγκας:

Α Όμιλος

Παρασκευή 14/10
22:15, Γ.Α.Σ.Τ. – Porto Mpagaz (Καλλιθέα/Λ. Κατσώνη)
22:30, Buzzer Μπύρες – Aces (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 16/10
21:30, Ζαππατίστας – Orlando Tragic (Αγ. Νικόλαος)

Τρίτη 18/10
20:45, Chicago Tools – High Post (Νήαρ Ηστ)

Β Όμιλος

Παρασκευή 14/10
21:45, Κροκόδειλοι – Foulareto B.C. (Πολυκλαδικό)

Κυριακή 16/10
19:00, Catenazio B.C. – MyRema State Warriors (Νήαρ Ηστ)

Δευτέρα 17/10
21:00, Rocks B.C. – Zeppelin (Αγ. Νικόλαος)

Τετάρτη 19/10
21:45, LA Hipsters – Undertakers (Νήαρ Ηστ)

Γ Όμιλος

Σάββατο 15/10
20:30, Alcoholics – Σουβλέηκερς (Νήαρ Ηστ)
21:00, Remal Madri – Raptors (Ζωφριά)
22:00, The Saints – Ήρεμη Δύναμη (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 16/10
20:00, Ρούκουνες – Paranormal Inactivity B.C. (Αγ. Νικόλαος)

Δ Όμιλος

Σάββατο 15/10
19:30, Μπάσχετοι – Desperado (Ζωφριά)

Κυριακή 16/10
15:00, Pigs – Fighters (Αγ. Νικόλαος)
19:00, Δουρούτη – Angels (Καλλιθέα/Λ. Κατσώνη)
20:30, Miners – Ρεμπελιακός (Νήαρ Ηστ)

Ε Όμιλος

Παρασκευή 14/10
22:30, Χώματα – Greek BB Mambas (Αγ. Νικόλαος)

Κυριακή 16/10
21:00, West Side Rippers – Σφυριά (Πολυκλαδικό)
22:00, Kallithea Pimps – LA Stripers (Νήαρ Ηστ)

ΣΤ Όμιλος

Σάββατο 15/10
21:00, Old Stars – Scavs (Αγ. Νικόλαος)

Κυριακή 16/10
19:30, Nothing But Net – Red-dicolo (Ζωφριά)
21:45, Τιρινίνι – Pick ‘n’ Troll (Σιπύλου)

Τετάρτη 19/10
22:30, Έμπυροι B.C. – Μπίρι Μπίρι (Καλλιθέα/Λ. Κατσώνη)

Ζ Όμιλος

Κυριακή 16/10
21:00, Drafts – Κουλουβάχατα (Ζωφριά)

Τετάρτη 19/10
22:30, Άφοβος – Athens Supergrungers (Αγ. Νικόλαος)
21:00, Butchers – Aladalon (Καλλιθέα/Λ. Κατσώνη)

Η Όμιλος

Σάββατο 15/10
18:00, Dirtus Bologna – Τεμπελέηκερς (Αγ. Νικόλαος)

Πέμπτη 20/10
22:00, B.C. Abla – Havana Rum (Σιπύλου)

Superhonics – ΟΜΕΚΟ – αναβολή

Θ Όμιλος

Κυριακή 16/10
20:30, Ξεφτιλάιζερς – Gademians (Καλλιθέα/Λ. Κατσώνη)

Δευτέρα 17/10
22:15, Thaferwparea B.C. – Τουβλέικερς (Στ. Βενέτης)

Τρίτη 18/10
22:30, Buzzer Βγείτερ – Στιγκιντριακοί (Ζωφριά)

Τετάρτη 19/10
21:00, Ερμής – Lazers (Αγ. Νικόλαος)

Ι Όμιλος

Σάββατο 15/10
19:30, Κένταυροι – KMC B.C. (Αγ. Νικόλαος) – 2ης αγ.

Κυριακή 16/10
16:30, Glory Road – Los Rebels (Αγ. Νικόλαος)

Δευτέρα 17/10
22:30, ΔΑΣΟΣ – KMC B.C. (Αγ. Νικόλαος)

Τρίτη 18/10
22:15, C-Drifters – Makrino Rebound (Νήαρ Ηστ)

NO COMMENTS