Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής για την Α Φάση της λίγκας. Αναλυτικά:

Α Όμιλος

Σάββατο 22/10
20:30, Γ.Α.Σ.Τ. – Chicago Tools (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 23/10
19:00, Buzzer Beeres – Orlando Tragic (Νήαρ Ηστ)
20:00, Ζαππατίστας – High Post (Αγ. Νικόλαος)

Δευτέρα 24/10
22:30, Aces – Porto Mpagaz (Αγ. Νικόλαος)

Β Όμιλος

Παρασκευή 21/10
22:30, LA Hipsters – Foulareto B.C. (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 23/10
21:30, Catenazio B.C. – Κροκόδειλοι (Αγ. Νικόλαος)

Τετάρτη 26/10
21:00, Rocks B.C. – MyRema State Warriors (Καλλιθέα)
22:30, Zeppelin – Undertakers (Καλλιθέα)

Γ Όμιλος

Σάββατο 22/10
21:00, Raptors – Σουβλέηκερς (Αγ. Νικόλαος)
22:00, Remal Madri – Ήρεμη Δύναμη (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 23/10
19:00, Alcoholics – Paranormal Inactivity B.C. (Καλλιθέα)

The Saints – Ρούκουνες – αναβολή

Δ Όμιλος

Κυριακή 23/10
12.00, Angels – Μπάσχετοι (Αγ. Νικόλαος)
15:00, Miners – Δουρούτη (Αγ. Νικόλαος)
19:30, Ρεμπελιακός – Fighters (Ζωφριά)
21:00, Pigs – Desperado (Ζωφριά)

Ε Όμιλος

Σάββατο 22/10
19:30, LA Stripers – Greek BB Mambas (Αγ. Νικόλαος)

Κυριακή 23/10
13:30, Τριπόντιοι – Χώματα (Αγ. Νικόλαος)
20:30, Σφυριά – Kallithea Pimps (Καλλιθέα)

ΣΤ Όμιλος

Σάββατο 22/10
18:00, Old Stars – Pick ‘n’ Troll (Αγ. Νικόλαος)
21:45, Έμπυροι B.C. – Red-dicolo (Σιπύλου)

Τρίτη 25/10
22:30, Τιρινίνι – Nothing But Net (Ζωφριά)

Πέμπτη 27/10
Scavs – Μπίρι Μπίρι – αναβολη

Ζ Όμιλος

Σάββατο 22/10
20:15, Butchers – Drafts (Καλλιθέα)

Κυριακή 23/10
16:30, Άφοβος – Underdogs (Αγ. Νικόλαος)

Τετάρτη 26/10
22:30, Aladalon – Athens Supergrungers (Αγ. Νικόλαος)

Η Όμιλος

Κυριακή 23/10
21:00, Θαλασσόλυκοι – ΟΜΕΚΟ (Πολυκλαδικό)
22:00, Heat B.C. – Τεμπελέηκερς (Καλλιθέα)
22:00, Superhonics – B.C. Abla (Νήαρ Ηστ)

Πέμπτη 27/10
22:30, Θαλασσόλυκοι – Heat B.C. (Καλλιθέα) – 3ης αγ.
22:30, Dirtus Bologna – Havana Rum (Νήαρ Ηστ)

Θ Όμιλος

Παρασκευή 21/10
22:15, Ερμής – Ξεφτιλάιζερς (Καλλιθέα)

Κυριακή 23/10
20:30, Buzzer Βγείτερ – Gademians (Νήαρ Ηστ)

Δευτέρα 24/10
20:45, Τουβλέικερς – Lazers (Στ. Βενέτης)

Πέμπτη 27/10
22:15, Thaferwparea B.C. – Στιγκιντριακοί (Σιπύλου)

Ι Όμιλος

Παρασκευή 21/10
22:30, KMC B.C. – Los Rebels (Αγ. Νικόλαος)

Κυριακή 23/10
21:45, Glory Road – Makrino Rebound (Σιπύλου)
22:30, Gunners – C-Drifters (Πολυκλαδικό)

Δευτέρα 24/10
22:15, ΔΑΣΟΣ – Κένταυροι (Στ. Βενέτης)

NO COMMENTS