Το πρόγραμμα για την 5η αγωνιστική της Α Φάσης της λίγκας. Αναλυτικά:

Α Όμιλος

Σάββατο 5/11
20:30, Aces – Chicago Tools (Νήαρ Ηστ)
22:00, Buzzer Beeres – Ζαππατίστας (Στ. Βενέτης)

Δευτέρα 7/11
21:00, High Post – Γ.Α.Σ.Τ. (Στ. Βενέτης)

Β Όμιλος

Σάββατο 5/11
22:00, Zeppelin – LA Hipsters (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 6/11
22:00, Catenazio B.C. – Foulareto B.C. (Νήαρ Ηστ)

Τετάρτη 9/11
21:00, Undertakers – MyRema State Warriors (Καλλιθέα /Λ.Κατσώνη)

Rocks B.C. – Κροκόδειλοι
– αναβολή


Γ Όμιλος

Σάββατο 5/11
19:30, Ήρεμη Δύναμη – Σουβλέηκερς (Αγ. Νικόλαος)

Πέμπτη 10/11
21:00, Ρούκουνες – Remal Madri (Καλλιθέα /Λ.Κατσώνη)

Alcoholics – Raptors – αναβολή
The Saints – Paranormal Inactivity B.C. – αναβολή

Δ Όμιλος

Παρασκευή 4/11
22:00, Ρεμπελιακός – Desperado (Πολυκλαδικό)

Κυριακή 6/11
21:00, Tsigaro Bulls – Δουρούτη (Πολυκλαδικό)
22:00, Angels – Miners (Καλλιθέα /Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 10/11
22:30, Pigs – Μπάσχετοι (Καλλιθέα /Λ.Κατσώνη)

Ε Όμιλος

Παρασκευή 4/11
22:30, Σφυριά – Greek BB Mambas (Αγ. Νικόλαος)

Κυριακή 6/11
15:00, LA Stripers – Τριπόντιοι (Αγ. Νικόλαος)
22:30, Oklaχώμα Thunder – Χώματα (Πολυκλαδικό)

Δευτέρα 7/11
22:30, Kallithea Pimps – West Side Rippers (Στ. Βενέτης)

ΣΤ Όμιλος

Παρασκευή 4/11
22:15, Pick ‘n’ Troll – Μπίρι Μπίρι (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Κυριακή 6/11
12:00, Old Stars – Τιρινίνι (Αγ. Νικόλαος)
20:30, Red-dicolo – Scavs (Νήαρ Ηστ)
20:30, Έμπυροι B.C. – Nothing But Net (Καλλιθέα /Λ.Κατσώνη)

Ζ Όμιλος

Παρασκευή 4/11
22:30, Aladalon – Underdogs (Νήαρ Ηστ)

Σάββατο 5/11
21:00, Athens Supergrungers – Drafts (Αγ. Νικόλαος)

Τρίτη 8/11
22:30, Κουλουβάχατα – Butchers (Ζωφριά)

Τετάρτη 9/11
22:30, Φωκιανός – Vitex Άφοβος B.C. (Καλλιθέα /Λ.Κατσώνη)

Η Όμιλος

Κυριακή 6/11
13:30, Θαλασσόλυκοι – Τεμπελέηκερς (Αγ. Νικόλαος)

Δευτέρα 7/11
22:30, B.C. Abla – ΟΜΕΚΟ (Αγ. Νικόλαος)

Τετάρτη 9/11
22:30, Heat B.C. – Havana Rum (Αγ. Νικόλαος)

Θ Όμιλος

Σάββατο 5/11
21:45, Ερμής – Gademians (Σιπύλου)
22:15, Τουβλέικερς – Ξεφτιλάιζερς (Ζωφριά)

Πέμπτη 10/11
22:00, Στιγκιντριακοί – Lazers (Σιπύλου)
22:30, Thaferwparea B.C. – Buzzer Βγείτερ (Ραιδεστού)

Ι Όμιλος

Σάββατο 5/11
18:00, Glory Road – C-Drifters (Αγ. Νικόλαος)
22:30, Gunners – KMC B.C. (Αγ. Νικόλαος)

Κυριακή 6/11
16:30, Los Rebels – Κένταυροι (Αγ. Νικόλαος)

Πέμπτη 10/11
22:30, KMC B.C. – Makrino Rebound (Νήαρ Ηστ)

Gunners – ΔΑΣΟΣ – αναβολή