Το πρόγραμμα για την 7η αγωνιστική της Α Φάσης στους 10 ομίλους της λίγκας. Αναλυτικά:

Α Όμιλος

Κυριακή 20/11
22:00, Aces – High Post (Καλλιθέα /Λ.Κατσώνη)
22:30, Orlando Tragic – Γ.Α.Σ.Τ. (Αγ. Νικόλαος)

Δευτέρα 21/11
22:30, Chicago Tools – Ζαππατίστας (Αγ. Νικόλαος)

Β Όμιλος

Κυριακή 20/11
20:30, MyRema State Warriors – Zeppelin (Νήαρ Ηστ)
22:00, Κροκόδειλοι – LA Hipsters (Νήαρ Ηστ)

Δευτέρα 21/11
21:00, Rocks B.C. – Foulareto B.C. (Στ. Βενέτης)

Τρίτη 22/11
22:30, Undertakers – Catenazio B.C. (Νήαρ Ηστ)

Τετάρτη 23/11
 21:00, Zeppelin – Rocks B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Γ Όμιλος

Σάββατο 19/11
21:45, Ήρεμη Δύναμη – Raptors (Σιπύλου)
22:00, Remal Madri – Paranormal Inactivity B.C. (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 20/11
21:45, Ρούκουνες – Alcoholics (Σιπύλου)

Τρίτη 22/11
21:00, Σουβλέηκερς – The Saints (Νήαρ Ηστ)

Δ Όμιλος

Σάββατο 19/11
20:30, Δουρούτη – Μπάσχετοι (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 20/11
22:30, Ρεμπελιακός – Pigs (Πολυκλαδικό)

Ε Όμιλος

Σάββατο 19/11
20:15, LA Stripers – Χώματα (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Κυριακή 20/11
19:00, Oklaχώμα Thunder – Kallithea Pimps (Καλλιθέα /Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 24/11
21:00, Τριπόντιοι – Σφυριά (Καλλιθέα /Λ.Κατσώνη)

ΣΤ Όμιλος

Κυριακή 20/11
19:00, Scavs – Nothing But Net (Νήαρ Ηστ)
20:30, Pick ‘n’ Troll – Έμπυροι B.C. (Καλλιθέα /Λ.Κατσώνη)
22:00, Red-dicolo – Τιρινίνι (Στ. Βενέτης)

Τετάρτη 23/11
22:30, Μπίρι Μπίρι – Scavs (Αγ. Νικόλαος)

Μπίρι Μπίρι – Old Stars – αναβολή

Ζ Όμιλος

Κυριακή 20/11
21:15, Φωκιανός – Drafts (Αγ. Νικόλαος)

Δευτέρα 21/11
22:30, Aladalon – Vitex Άφοβος B.C. (Στ. Βενέτης)

Τετάρτη 23/11
21:45, Athens Supergrungers – Κουλουβάχατα (Νήαρ Ηστ)

Πέμπτη 24/11
22:30, Underdogs – Butchers (Νήαρ Ηστ)

Η Όμιλος

Τρίτη 22/11
22:30, Dirtus Bologna – ΟΜΕΚΟ (Ζωφριά)

Τετάρτη 23/11
22:30, Heat B.C. – B.C. Abla (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Havana Rum – Τεμπελέηκερς – αναβολή

Θ Όμιλος

Τετάρτη 23/11
21:00, Lazers B.C. – Thaferwparea B.C. (Αγ. Νικόλαος)

Πέμπτη 24/11
22:30, Ξεφτιλάιζερς – Buzzer Βγείτερ (Ραιδεστού)

Ερμής – Στιγκιντριακοί – αναβολή
Τουβλέικερς – Gademians – αναβολή

Ι Όμιλος

Σάββατο 19/11
21:45, Gunners – Los Rebels (Καλλιθέα /Λ.Κατσώνη)
22:00, KMC B.C. – Glory Road (Στ. Βενέτης)

Κυριακή 20/11
21:00, Κένταυροι – C-Drifters (Πολυκλαδικό)
21:15 Gunners – Makrino Rebound (Ραιδεστού)

Πέμπτη 24/11
22:30, Makrino Rebound – ΔΑΣΟΣ (Καλλιθέα /Λ.Κατσώνη)