Το πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής για τη Β Φάση σε Α1, Dynamic League, Challenge League,Championship. Αναλυτικά:

Α1

Α Όμιλος

Σάββατο 21/1
19:30, C-Drifters – Κουλουβάχατα (Αγ. Νικόλαος)

Τρίτη 24/1
22:30, C-Drifters – Heat B.C. (Ζωφριά)

Τετάρτη 25/1
21:00, Κουλουβάχατα – Zeppelin (Αγ. Νικόλαος)
22:30, Ρεμπελιακός – Γ.Α.Σ.Τ. (Αγ. Νικόλαος)

Β Όμιλος

Σάββατο 21/1
21:45, Ζαππατίστας – Ξεφτιλάιζερς (Σιπύλου)

Κυριακή 22/1
19:00, Miners – Underdogs (Νήαρ Ηστ)

Τετάρτη 25/1
21:45, Nothing But Net – Dirtus Bologna (Νήαρ Ηστ)

Γ Όμιλος

Κυριακή 22/1
22:00, Τιρινίνι – Raptors (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Δευτέρα 23/1
22:15, Χώματα – Vitex Άφοβος B.C. (Στ. Βενέτης)

Πέμπτη 26/1
21:00, Χώματα – Ρούκουνες (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:00, Στιγκιντριακοί – ΔΑΣΟΣ (Σιπύλου)

Dynamic League

Σάββατο 21/1
22:00, Μπάσχετοι – Κροκόδειλοι (Στ. Βενέτης)

Κυριακή 22/1
15:00, Τριπόντιοι – West Side Rippers (Αγ. Νικόλαος)
16:30, Κένταυροι – Red-dicolo (Αγ. Νικόλαος)
19:30, Pick ‘n’ Troll – Chicago Tools (Ζωφριά)

Τρίτη 24/1
21:00, Lazers B.C. – Ερμής (Νήαρ Ηστ)

Τετάρτη 25/1
22:30, Havana Rum – Φωκιανός (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Challenge League

Α Όμιλος

Κυριακή 22/1
21:00, Remal Madri – Old Stars (Πολυκλαδικό)
22:00, Catenazio B.C. – Gademians (Νήαρ Ηστ)

Δευτέρα 23/1
22:30, KMC B.C. – Orlando Tragic (Αγ. Νικόλαος)

Β Όμιλος

Παρασκευή 20/1
21:10, Desperado – Aladalon (Πολυκλαδικό)

Κυριακή 22/1
19:00, Μπίρι Μπίρι – Makrino Rebound (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
20:30, High Post – B.C. Abla (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 26/1
22:30, Τουβλέικερς – Ήρεμη Δύναμη (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Γ Όμιλος

Κυριακή 22/1
13:30, Pigs – Σουβλέηκερς (Αγ. Νικόλαος)

Κυριακή 22/1
22:30, Kallithea Pimps – ΟΜΕΚΟ (Πολυκλαδικό)

Τετάρτη 25/1
21:00, Butchers – Angels (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 26/1
21:00, Los Rebels – Aces (Νήαρ Ηστ)

Championship

Σάββατο 21/1
18:00, Athens Supergrungers – Θαλασσόλυκοι (Αγ. Νικόλαος)
20:30, Έμπυροι B.C. – Paranormal Inactivity B.C. (Νήαρ Ηστ)
21:45, Gunners – Scavs (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:00, Drafts – Δουρούτη (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 22/1
20:30, MyRema State Warriors – The Saints (Νήαρ Ηστ)
21:45, Buzzer Βγείτερ – Σφυριά (Σιπύλου)

Τρίτη 24/1
22:30, Oklaχώμα Thunder – LA Hipsters (Νήαρ Ηστ)

Πέμπτη 26/1
22:30, Buzzer Beeres – Athens Supergrungers (Νήαρ Ηστ)

NO COMMENTS