Το πρόγραμμα για την 6η αγωνιστική της Α Φάσης της λίγκας. Αναλυτικά:

Α Όμιλος

Παρασκευή 11/11
22:30, Aces – Γ.Α.Σ.Τ. (Αγ. Νικόλαος)

Σάββατο 12/11
20:30, Orlando Tragic – Chicago Tools (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 13/11
20:30, Buzzer Beeres – High Post (Νήαρ Ηστ)

Β Όμιλος

Κυριακή 13/11
19:00, Zeppelin – Foulareto B.C. (Νήαρ Ηστ)

Τετάρτη 16/11
21:00, Κροκόδειλοι – Undertakers (Αγ. Νικόλαος)
21:00, Rocks B.C. – Catenazio B.C. (Καλλιθέα /Λ.Κατσώνη)

Γ Όμιλος

Παρασκευή 11/11
22:15, Raptors – Paranormal Inactivity B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Κυριακή 13/11
22:00, Alcoholics – Ήρεμη Δύναμη (Νήαρ Ηστ)

Δευτέρα 14/11
21:00, Σουβλέηκερς – Ρούκουνες (Αγ. Νικόλαος)

Πέμπτη 17/11
22:30, Remal Madri – The Saints (Νήαρ Ηστ)

Δ Όμιλος

Κυριακή 13/11
16:30, Angels – Pigs (Αγ. Νικόλαος)
21:00, Ρεμπελιακός – Μπάσχετοι (Πολυκλαδικό)

                                                Τρίτη 15/11
                               21:00, Δουρούτη -Pigs (Νήαρ Ηστ)

Δουρούτη – Desperado – αναβολή

Ε Όμιλος

Κυριακή 13/11
19:30, Τριπόντιοι – West Side Rippers (Ζωφριά)
21:30, Oklaχώμα Thunder – LA Stripers (Αγ. Νικόλαος)

Δευτέρα 14/11
22:15, Greek BB Mambas – Kallithea Pimps (Στ. Βενέτης)

Τρίτη 15/11
22:30, Σφυριά – Χώματα (Νήαρ Ηστ)

ΣΤ Όμιλος

Σάββατο 12/11
19:45, Old Stars – Nothing But Net (Ζωφριά)
22:00, Scavs – Έμπυροι (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 13/11
20:30, Pick ‘n’ Troll – Red-dicolo (Καλλιθέα /Λ.Κατσώνη)

Τρίτη 15/11
22:30, Τιρινίνι – Μπίρι Μπίρι (Ζωφριά)

Ζ Όμιλος

Κυριακή 13/11
21:00, Underdogs – Drafts (Ζωφριά)

Τετάρτη 16/11
21:45, Vitex Άφοβος B.C. – Κουλουβάχατα (Νήαρ Ηστ)
22:30, Φωκιανός – Aladalon (Καλλιθέα /Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 17/11
21:00, Athens Supergrungers – Butchers (Νήαρ Ηστ)

Η Όμιλος

Σάββατο 12/11
18:00, Τεμπελέηκερς – ΟΜΕΚΟ (Αγ. Νικόλαος)

Πέμπτη 17/11
22:00, Θαλασσόλυκοι – Havana Rum (Σιπύλου)
22:30, Dirtus Bologna – B.C. Abla (Καλλιθέα /Λ.Κατσώνη)

Θ Όμιλος

Σάββατο 12/11
21:15, Ερμής – Τουβλέικερς (Ζωφριά)

Κυριακή 13/11
21:45, Thaferwparea B.C. – Gademians (Σιπύλου)

Τετάρτη 16/11
22:30, Στιγκιντριακοί – Ξεφτιλάιζερς (Αγ. Νικόλαος)

Πέμπτη 17/11
21:00, Lazers – Buzzer Βγείτερ (Καλλιθέα /Λ.Κατσώνη)

Ι Όμιλος

Σάββατο 12/11
22:00, Gunners – Glory Road (Στ. Βενέτης)

Κυριακή 13/11
19:00, Κένταυροι – Makrino Rebound (Καλλιθέα /Λ.Κατσώνη)
20:00, KMC B.C. – C-Drifters (Αγ. Νικόλαος)

Δευτέρα 14/11
22.30, Los Rebels – ΔΑΣΟΣ (Αγ. Νικόλαος)